Ma makroadat dömping érkezik a tengerentúlról. Fél háromkor a 2011-es harmadik negyedéves második felülvizsgált GDP-t teszik közzé, illetve a decemberi 17.-i heti friss munkanélküli segélykérelmek számát, négy óra előtt öt perccel a decemberi Michigani fogyasztói bizalmi index látja meg a napvilágot, majd 4 órakor a novemberi Leading Indicators értékét tudhatjuk meg.
A Stoxx 600 index 1 százalékos erősödést mutat. A nap nyertese az energia és a bankszektor, de a vegyipar is felülteljesít. A legrosszabbul a távközlési szektor teljesít, de még így is pozitív tartományban tartózkodik.
