BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nagy pluszban zárt az OTP

Egész napos emelkedés után 3400 forint felett tudott zárni az OTP. A BUX 131 ponttal került feljebb.

2011. december 20. kedd, 17:11

Fotó: Dömötör Csaba / Marton Szilvia
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A nemzetközi hangulat javulása jót tett az amúgy is napok óta erőt mutató OTP-részvények. A bankpapír 3,4 százalékos pluszban, 3436 forinton fejezte be a kereskedést, ezzel a kulcs szintnek tartott 3400 forint fölött tudott zárni. A többi papírra kevésbé terjedt ki az optimizmus: a Mol végül 1,26 százalékos eséssel 18030 forinton zárt, a Telekom 0,4 százalékkal 513 forintra gyengült. A Richter viszont 1,4 százalékkal értékelődött fel, záróára 35790 forint lett.

Hasonló mértékben drágult az Egis is, 17900 forintra. Az FHB papírját is megérintette az optimizmus, 2,8 százalékkal 483 forintra drágult.

A Rába viszont csaknem két százalékkal lett olcsóbb, 648 forinton zárta a napot.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet