Pluszban nyithat a BÉT, de a pofon előbb-utóbb megérkezik a piacokra. Azt még nem lehet eldönteni, hogy ez mikor következik be: egy-két óra és egy-két nap is lehet - vélekedett Nyári Zsolt a KBC üzletkötője.A tegnap a piacnak lökést adó bejelentés kapcsán elmondta, ugyanolyan eszközökkel próbálkoznak a jegybankok mint korábban, és eddig ezek nem váltak be.
Az OTP részvénye 3850-ig mehet el, sőt egy FIbonnacci-szint 3950 forint körül van, nagyon jó hangulatban ez a szint is elérhető.
A Mol 15250 körülre jöhet föl, ennél tovább nem várható az üzletkötő véleménye szerint.
Az euró/forint megcsinálta az elvárható korrekciót 283-nál, most a következő egy hétben a 283-288 közötti sávban ingadozhat, amíg a túlvettség megszűnik benne.
