BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Visszapattant az OTP, kapaszkodik a Mol

Egy óra körül életjeleket mutat a részvénypiac: az OTP 4500 forint fölé kapaszkodott a 4300-as mélypontról és a Mol is fölfelé araszol. A mozgást a DAX emelkedése támogatja.

2011. augusztus 9. kedd, 13:23

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az OTP papírjai hevesen felpattantak, miután az eladói nyomás többször is a 4350 forintos támaszszintre, illetve kicsivel az alá kényszerítette az árfolyamot. Egy óra után 4510 forinton kereskednek a bankpapírral, ez már csak 0,7 százalékos mínusz.

A Mol 16270 forinton érte el minimumát, ahonnan kora délutánra 17190 forintra emelkedett. A Richter is fölfelé kúszik, már ezer forinttal van napi mélypontja fölött, 33400 forinton áll. A Telekom megfordult 496 forinton is, ahonnan 505 forintra jött föl.

Tobb kisebb részvényen azonban nem enyhült a nyomás, az E-Star 10,6, a Rába 6,5, a Pannergy 5,9 százalékos mínuszban van.

A BUX pontosan 18 000 ponton érte el minimumát, ahonnan azóta több, mint 600 pontot jött föl.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet