A hír a napilap közlése szerint már többször fel-felröppent, a Mol-nál érdeklődésükre az ügyben nem nyilatkoztak.
A napilap felidézte: Hernádi irányítása alatt a válság okozta sokk hatásától eltekintve végig nőtt az olajtársaság részvényeinek árfolyama.
Vezetésével a Mol ellenállt az OMV felvásárlási szándékának.
