BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Talpra állt az OTP - Egy időre fellélegezhetünk?

A nap eleji pánikszerű eladások után egy kis fellélegzés látszik a magyar tőzsdén délre, miután sorra jelennek meg a piacokat megnyugtatni igyekvő magyar nyilatkozatok a magyar államcsőd esélye kapcsán.

2010. június 7. hétfő, 12:11

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX a nap eleji zuhanás után több mint 500 pontot tudott emelkedni napközben, így délben már csak 2,3 százalékos mínuszban állt, ami 20 790 pontos értéket jelentett.

A vezető részvények közül a nap elején még 10 százalékos zuhanás miatt néhány percre 4350 forinton felfüggesztett OTP már 4800 forinton járt, ez mindössze 0,8 százalékos mínuszt jelentett.

A Mol és a Magyar Telekom árfolyamában ugyanakkor nem érződik a hangulat javulása, mindkét részvény 3 százalék feletti mínuszban járt továbbra is, ami az olajpapír esetében 17 450 forintos, míg a Telekomnál 665 forintos árat jelentett.

A Richter 1,7 százalékos mínusszal 43 250 forinton forgott délben.

Deák Bálint
Deák Bálint

Ez is érdekelhet