A BUX a nap eleji zuhanás után több mint 500 pontot tudott emelkedni napközben, így délben már csak 2,3 százalékos mínuszban állt, ami 20 790 pontos értéket jelentett.
A vezető részvények közül a nap elején még 10 százalékos zuhanás miatt néhány percre 4350 forinton felfüggesztett OTP már 4800 forinton járt, ez mindössze 0,8 százalékos mínuszt jelentett.
A Mol és a Magyar Telekom árfolyamában ugyanakkor nem érződik a hangulat javulása, mindkét részvény 3 százalék feletti mínuszban járt továbbra is, ami az olajpapír esetében 17 450 forintos, míg a Telekomnál 665 forintos árat jelentett.
A Richter 1,7 százalékos mínusszal 43 250 forinton forgott délben.
