Az egyik hogy magyar alapok külföldi befektetési jegyeket vásárolnak, a másik, hogy külföldi alapokat indítanak forintban. Az utóbbi utat választotta az ING Befektetési Alapkezelő, amely mindjárt egy egész luxemburg alapcsaládot vezet be a hazai piacra forintban denominálva. A csapat 11 darab alapból áll, mindegyik részvényalap, köztük eléggé nagy számban egzotikus és feltörekvő piaci konstrukciók, mint kínai, latin-amerikai, vagy energia alap.
További részletek a Napi Gazdaság pénteki számában olvashatók.
