A bankpapírral 5586 forint körül, az 5580 forintos támasztól néhány forintos magasságban folyik jelenleg a kereskedés. Az OTP a BUX-ot is lefelé húzza, a BÉT részvényindexe 21 185 ponton, több mint 350 pontos mínuszban jár. A Mol másfél százalékkal lett olcsóbb, az olalpapír árfolyama 16 380 forintig csökkent. Az Erstétől céláremelést kapó Magyar Telekom részvényei viszont dárgultak, 760 forintos árfolyamuk fél százalékkal haladja meg a csütörtöki záróértéket.
Ellentétesen mozdultak a gyógyszerpapírok, a Richter jegyzése 810 forinttal, 41 790 forintig jött le, az Egis viszont enyhén emelkedik, 19 450 forintig, ami 250 forintos pluszt jelent. Az FHB 15 forinttal, 1320 forintra csorgott vissza. A vártnál rosszab gyorsjelentést közlü Állami Nyomda részvényei másfél százalékos mínuszban járnak, 817 forinton.
