BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kapkodják az OTP-t

A pozitív nyitást követően folytatódó lelkesedés jellemzte a kereskedést, a BUX 11 óra utánra már 17 633 pontig emelkedett, az utóbbi egy órában viszont valamelyest csökkent az eufória.

2009. augusztus 3. hétfő, 12:37

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A kereskedést a hátán vivő OTP részvényéért a csúcson 4105 forintot is megadtak, jelenleg 4077 forinton kereskednek vele. A Mol lassan közelít a 14 ezres határhoz, 13995 forinton áll. A Telekom a 700 forintot is elérte, de ott megtorpant, most 697 forinton forog.

A Richter 37 440 forintnál tart, míg szektortársa az Egis a 20 ezres határt simán átlépve már 20200 forintnál jár. Az optimizmus elért néhány kisebb papírt is, az AAA Auto és az Orco is közel 15 százalékot emelkedve 132 illetve 2100 forintig tört ki.

Almás Andor
Almás Andor

Ez is érdekelhet