BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Felfelé indult Budapest, tétovázik az OTP

A BUX enyhe emelkedéssel kezdte a napot, a vezető részvények közül az OTP kivételével mindegyik a pozitív tartományba indult.

2009. június 24. szerda, 09:27

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A BUX a szerdai kereskedés első perceiben 0,49 százalékos emelkedéssel 14 919,28 ponton áll. Az OTP a pozitív és negatív tartományok között hullámzik, jelenleg 3445 forinton áll, 7 forintos, 0,2 százalékos mínuszban, a Mol közel 0,3 százalékkal áll jobban tegnapi záró áránál 11 745 forinton.

A Magyar Telekom a kereskedés első perceiben mozdulatlan marad, tartva tegnapi záró 584 forintos árfolyamát. A Richter 1,29 százalékot ugrott felfelé, 400 forintos emelkedés után 31 400 forintos értéket vett fel, az Egis pedig 60 forinttal, 0,36 százalékkal tegnapi záró 16 590 forintos értékénél.

A Regionális Fejlesztési Vállalat romániai üzleti lehetőségeinek bejelentése hatására tegnapi 2 736 forintos záró áráról 314 forintot, 11,48 százalékot drágult a nyitás után, de árfolyama csökkenésben van.

Árfolyamok és grafikonok

Leszák Tamás
Leszák Tamás

Ez is érdekelhet