BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Csúcsra járt az Egis, rohamoz az OTP

3600 fölé emelkedett az OTP, az Egis éves csúcsára ment a Budapesti Értéktőzsdén.

2009. június 5. péntek, 14:20

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Napi maximuma közelében, 15 580 ponton jár a BUX index röviddel az amerikai munkaerő piaci adat publikálása előtt. Az OTP már 3600 forint felett jár, 3615 forinton születnek rá kötések, ami hatalmas emelkedés az előző napi 3350 forintos záróárhoz képest. A Magyar Telekom 613 forint, ami fél százalélkos drágulást jelez, a Mol 13 080 forinton cserél gazdát, ez 2 százalék plusz.

Az Egis tegnap áttörte 15 800 forint körüli ellenállását és 15 900 forinton zárt, egészen 16 600 forintig szaladt délelőtt kurzusa, itt azonban már megjelentek az eladók is és 16 360 forintig lökték vissza az árfolyamot. A Richter 31 290 forinton tetőzött, mostanra 30 890 forintra jött vissza árfolyama, ez 1,2 százalékkal magasabb a csütörtöki zárásnál.

A kicsik vegyesen mozognak, a Foetx 2 százalékkal, 385 forintra drágult, a Rába másfél százalékkal ér többet, 658 forinton született rá az utolsó kötés. A Synergon 657 forintra csúszott. Az FHB 725 forintig kapaszkodott vissza.

Árfolyamok és grafikonok

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet