A vezető papírok a Richter kivételével drágulnak. Az OTP ismét a pozitív régiókban, 3530 forint körül tartózkodik, és 0,8 százalékkal emelkedik, miután délelőtt kétszer is délnek fordult az árfolyama. A Magyar Telekom 1, a Mol 0,6 százalékkal erősödik, de a Richter részvénye 1 százalékkal gyengül. Brutális, 20 százalékos drágulásba van a Pannonváltó, bár elhanyagolható forgalomban kereskednek vele.
