Visszafogott, 15-22 milliárd forint közötti forgalomra és lapos kereskedésre számít ma a BÉT-en Borók Balázs a Raiffeisen üzletkötője.
Az OTP vagy szinten marad, vagy tovább esik az üzletkötő várakozásai szerint. Tegnap délután elkezdték lefele tolni a bankpapírt, majd a nap végén fölhúzták, ami arra utalhat, hogy továbbra is adni akarják a nagyobb szereplők.
Délelőtt még oldalazás, emelkedés lehetséges, akár a 3400-as szint fölé, majd délután esés következhet - vázolt föl egy lehetséges forgatókönyvet az üzletkötő.
Most nem követjük Amerikát és az OTP esetében lehetséges, hogy lefelé egyre többen beszállnak a játékba - fogalmazott.
A Mol és a Richter viszont stabil maradhat.
Az OTP-ben érett már a korrekció, mivel a külföldi bankpapírok már mind korrigálták a korábbi emelkedést. Ahhoz, hogy nyár közepéig meglegyen a 4000 forint kell, hogy erőt gyűjtsön a papír.
