A válságról sok szó esett a világ értéktárainak nemrég befejeződött budapesti találkozóján is, amelynek házigazdája – az Európai Központi Értéktárak Szövetségével (ECSDA) közösen – a Keler Zrt. volt. A 16. évében járó intézmény vezetőjével, Dudás Györggyel az értéktárak és elszámolóházak jelenéről és jövőjéről beszélgettünk.
Interjú a mai Napi Gazdaságban!
