Konszolidálódik egy kicsit a helyzet a tőzsdén, a BUX ugyan visszajött egy nap eleji megugrásához képest, azonban még így is 600 pontos pluszban, 15 550 ponton jár.
Az OTP 3748 forinton tetőzött, majd 3 666 forintig korrigált vissza, röviddel dél előtt 3690 forint körül születtek rá kötések. A Molnál is felébredtek az eladók, az olajipari részvény 13 ezer forintra csúszott vissza, ami alig marad el a 13 180 forintos reggeli csúcstól. A Richterrel 30 580 forinton folyik a kereskedés, ez 4,3 százalékkal magasabb pénteki záróértéknél, az Egist 14 800 forinton adják-veszik, ami a Richteréhez hasonló mértékű erősödést jelez.
A Magyar Telekom 10 forinttal jött le a 622 forintos napi maximumához képest, s 612 forintot ér. A Fotex 401 forintra ereszkedett, a Rába másfél százalék pluszban, 675 forinton jár.
Az FHB piacán is nyugodtabbak a kedélyek, a kisebbik bankpapír 740 forinton jár, ez 2,4 százalékos emelkedés péntekhez képest. Napi maximumát eddig 748 forinton érte el.
