BUX 138530.74 -0,69 %
OTP 44640 -0,62 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megrohanták a vevők az OTP-t és minden mást is

Rászabadultak az optimista vevők a tegnapi szünet után a Budapesti Értéktőzsdére, az OTP már 3740 forint felett is járt.

2009. június 2. kedd, 09:21

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A péntek délutáni egész piacot érintő eladási hullámnak nyomsa sincs, az amerikai piacok két napi emelkedését egy szusszra próbálja meg bepótolni Budapest.

Az OTP nyitás óta emelkedik folyamatosan, már 3740 forint felett is járt, ami 6 százalékkal több a pénteki záróárfolyamnál.

A Mol 13 140 forintig drágult, ez 5,5 százalékos emelkedés, a Magyar Telekom 3,7 százalékkal, 617 forintra ugrott. A Richter 30 560 forint (plusz 4,3 százalék), az Egis 14 905 forint (plusz 4,9 százalék). A Fotex 4 százalékkal emelkedik, 407 forinton van rá vevő, a Rába 3 százalékkal drágult, 685 forintra.

Árfolyamok és grafikonok

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet