A péntek délutáni egész piacot érintő eladási hullámnak nyomsa sincs, az amerikai piacok két napi emelkedését egy szusszra próbálja meg bepótolni Budapest.
Az OTP nyitás óta emelkedik folyamatosan, már 3740 forint felett is járt, ami 6 százalékkal több a pénteki záróárfolyamnál.
A Mol 13 140 forintig drágult, ez 5,5 százalékos emelkedés, a Magyar Telekom 3,7 százalékkal, 617 forintra ugrott. A Richter 30 560 forint (plusz 4,3 százalék), az Egis 14 905 forint (plusz 4,9 százalék). A Fotex 4 százalékkal emelkedik, 407 forinton van rá vevő, a Rába 3 százalékkal drágult, 685 forintra.
