BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Lassan, de felfelé indult Amerika

Az amerikai tőzsdeindexek enyhe negatív nyitás után emelkedni kezdtek kedden, a részvénykibocsátó bankok árfolyama esik.

2009. június 2. kedd, 15:55

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az amerikai indexek eséssel nyitották a keddi kereskedést, azt követően, hogy több bank is törzsrészvény-kibocsátást jelentett be a kormányzati segélyek visszafizetésére. A Dow Jones 0,1 százalékos, az S&P 500 0,3 százalékos, a Nasdaq pedig 0,5 százalékos mínuszról indult felfelé, a nyitást követően mindhárom index 0,14 és 0,26 százalék közötti mértékben lépett át a pozitív tartományba. A ma részvénykibocsátást bejelentő American Express 4,2 százalékos, a Morgan Stanley pedig 2,2 százalék feletti esésben van.

Leszák Tamás
Leszák Tamás

Ez is érdekelhet