Féktelen optimizmus várható ma a BÉT-en, még azok is venni fognak akik eddig a partvonalon álltak - fogalmazott Nyári Zsolt a KBC üzletkötője. Az összes blue chip nagy emelkedéssel készül nyitni: az OTP 3650 fölött, a Mol 13 500 körül, a Richter 30 500, a Telekom pedig 615 forint környékén.
A forint 280 alatt van, ami a kockázatvállalás növekedéséről tanúskodik. Az üzletkötő emlékeztetett, hogy a forint harmadszor tesztelheti a 275-ös szintet, így elképzelhető, hogy a következő hetekben áttöri azt.
Nagyon nehéz jól bekapcsolódni a rallyba, aki ezt teszi, annak szűk stop alkalmazása javasolt - mondta Nyári.
