BUX 138530.74 -0,69 %
OTP 44640 -0,62 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Budapestre ért a bika

A budapesti tőzsde 5-600 pontos emelkedéssel készül nyitni, a forint is erős, egy euró 279 forint.

2009. június 2. kedd, 08:53

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Féktelen optimizmus várható ma a BÉT-en, még azok is venni fognak akik eddig a partvonalon álltak - fogalmazott Nyári Zsolt a KBC üzletkötője. Az összes blue chip nagy emelkedéssel készül nyitni: az OTP 3650 fölött, a Mol 13 500 körül, a Richter 30 500, a Telekom pedig 615 forint környékén.

A forint 280 alatt van, ami a kockázatvállalás növekedéséről tanúskodik. Az üzletkötő emlékeztetett, hogy a forint harmadszor tesztelheti a 275-ös szintet, így elképzelhető, hogy a következő hetekben áttöri azt.

Nagyon nehéz jól bekapcsolódni a rallyba, aki ezt teszi, annak szűk stop alkalmazása javasolt - mondta Nyári.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet