BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Letörhetetlen az OTP, óvatos optimizmus a piacon

Röviddel nyitás után 15 800 pont felett áll a BUX, 160 pont körüli emelkedést mutatva. Az OTP 3600 forint fölé drágult.

2009. május 29. péntek, 09:21

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A kedvező amerikai fordulat visszahozta nyitásra az optimizmust a BÉT-re. Röviddel nyitás után az OTP részvények már 3620 forinton járnak, ami 2,2 százalékos emelkedés a csütörtöki záróárhoz képest. A Mol 15 750 forinton gyakorlatilag stagnál (volt ennél feljebb is).

A Magyar Telekom részvényei 2 forintos drágulást mutatnak, 627 forinton adják veszik őket. A gyógyszercégek jegyzése is felfelé mozdult el, a Richter 31 250 forint, az Egis 14 650 forint. Előbbi 0,8, utóbbi 2,4 százalékos emelkedést jelez.

A Fotex is 2 százalékos pluszt mutat, 408 forinton kereskednek vele. Az FHB  1,2 százalékkal kerül többe, 743 forint.

3 százalékkal, 92 forintra ugrott az AAA Auto árfolyama a reggel publikált gyorsjelentés nyomán.

Árfolyamok és grafikonok

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet