BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megmerevedtek a frontok a tőzsdén

A BUX visszajött a nap elji megugrásból, de egyelőre az eladók sem győztek.

2009. május 19. kedd, 11:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Röviddel dél előtt másfél százalékos emelkedést mutatott a BUX index, a reggeli megugrást ugyan visszaadták, viszont esés sem indult. Figyelemreméltó ugyanakkor az elgyengülés a pluszos amerika futures-ök és az erős forint fényében.

Az OTP mgnézte kétszer is a 3100 forint feletti szintet, és 3050 forint alatt is járt, most 3060 és 3070 forint között kereskednek fele.

A Mol emelkedésének a 14 490 forint jelentette a gátat, jelenleg 14 000 forinton billeg a részvény jegyzése. A Magyar Telekom egyszázalékos pluszba, 604 forintig jött vissza.

A Richter nullában áll, 31 700 forinton, két százalékos, az Egis 15 150 forinton, másfél százalékos emelkedést mutatr.

Árfolyamok és grafikonok

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet