BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megadta magát a Mol

Az elmúlt napok vágtája után kedden fáradni látszik a Mol-rally, a papír délutánra már mínuszba fordult, és a BUX is alig tudott pluszban maradni.

2009. május 19. kedd, 14:54

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Délután háromnegyed háromkor a magyar tőzsde vezető indexe a BUX 15 000 pontig csúszott vissza, ami már 1 százalék alatti pluszt jelentett az előző napi záráshoz képest, ugyanakkor még mindig nem rossz teljesítmény ahhoz képest, hogy a vártnál rosszabb amerikai lakáspiaci adat érkezett.

A vezető részvények közül egyedül a Mol volt mínuszban ekkor, az elmúlt napok száguldása után ugyanakkor nem csoda, ha egyre többen döntenek a profit realizálása mellett. Az olajpapír 1,9 százalékkal 13 690 forintig csúszott le, de volt ennél mélyebben 13 420 forinton is.

A nap elején még 3100 forint felett is forgó OTP 3075 forinton 2,9 százalékos pluszban állt.
A Magyar Telekom ennél is többet 3,2 százalékot emelkedett, ez 617 forintos árat jelentett.

A Richter 1,9 százalékos pluszt tudott összeszedni, ami 31 600 forintos árat jelentett.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet