BUX 139875.44 0,18 %
OTP 45890 -0,17 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Zuhan az OTP

Veszteséggel kezdett csütörtökön a BÉT indexe, a mutatót a vezető bankpapír húzza le a leginkább.

2009. május 14. csütörtök, 09:24

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Bő negyed órával a nyitás után a BUX 1,5 százalékos veszteséggel 13 394 pontnál járt. A mutatót főként a 3,3 százalékkal 2726 forintra zuhant OTP húzta le, de gyengítette a 0,9 százalékkal 11 350 forintra süllyedő Mol és az 1,0 százalékkal 29 300-ra apadó Richter is. A Telekom részvényei ugyanakkor 575 forinton stagnáltak, pedig a bíróság elsőfokú ítéletében érvénytelenítette a 2008 áprilisi közgyűlés határozatait, köztük az osztalékfizetésre vonatkozó részt is.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet