Az ING csoport brókerei felülvizsgálták az OTP Bank részvényeire vonatkozó ajánlásukat, s úgy döntöttek, vételről tartásra rontják a papírra megítélését. A szakértők a nyereség-kilátásokra és a részvény utóbbi időszakban tapasztalt árfolyam-emelkedésére hivatkozva rontottak a besoroláson. A leminősítéssel párhuzamosan az OTP jegyzése április végi szintekre, egészen 2701 forintig esett vissza, mielőtt újra 2800 fölé emelkedett.
2009. május 14. csütörtök, 11:04
