BUX 139833.90 0,15 %
OTP 45870 -0,22 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Feljövőben az OTP, drágul a Mol

A délelőtti mélypont után emelkedésbe váltott a BUX, amely 11 óra tájban 13 700 pont közelében tetőzött.

2009. május 14. csütörtök, 11:32

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BÉT indexe fél 12 előtt 0,3 százalékos többlettel 13 640 pontnál járt. A Mol a korábbi gyengélkedés után 0,9 százalékos emelkedésbe váltva 11 555 forinton cserélt gazdát, a Telekom 0,5 százalékos többlettel 578 forinton forgott, míg a Richter megtartva 1 százalékos előnyét 29 900-on járt.
Az OTP napon belül sokat erősödött: a 2701 pontos minimumról visszapattanva többször is érintette a 2820-as tegnapi záróértéket (ez 4,4 százalékos drágulás), míg fél 12-kor 1 százalékos veszteséggel 2793 forintnál tartott.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet