A vezérigazgató elmondta, hogy a mostani olcsó árak mellett könnyen fel lehetne vásárolni a Molt, de ez a szándék az Európai Bizottság versenyjogi hivatalának kikötései miatt lekerült a napirendről.
Az osztrák társaság Mol részvényei ma ugyan jóval kevesebbet érnek, mint ahol ők vásárolták, de ez minden részvényre igaz, mint ahogy az is, hogy később fel fognak menni. Ők annak idején ésszerű áron vették a részvényeket - nyilatkozta a vezérigazgató, elmondva azt is, hogy az idei évben az osztrák olajtársaság nem fogja elérni a 2008 eredmények szintjét.
