BUX 137814.93 -1,2 %
OTP 44240 -1,51 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tartja Moljait az OMV

Az idén mindenképpen megtartjuk Mol részvényeinket - nyilatkozta Wolfgang Ruttenstorfer az OMV vezérigazgatója a Profil osztrák gazdasági hetilapban hozzátéve, hogy persze nem lesz ez így örökké.

2009. március 23. hétfő, 16:47

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A vezérigazgató elmondta, hogy a mostani olcsó árak mellett könnyen fel lehetne vásárolni a Molt, de ez a szándék az Európai Bizottság versenyjogi hivatalának kikötései miatt lekerült a napirendről.

Az osztrák társaság Mol részvényei ma ugyan jóval kevesebbet érnek, mint ahol ők vásárolták, de ez minden részvényre igaz, mint ahogy az is, hogy később fel fognak menni. Ők annak idején ésszerű áron vették a részvényeket - nyilatkozta a vezérigazgató, elmondva azt is, hogy az idei évben az osztrák olajtársaság nem fogja elérni a 2008 eredmények szintjét.

Almás Andor
Almás Andor

Ez is érdekelhet