BUX 138438.54 -0,76 %
OTP 44690 -0,51 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A BUX leesik és ott marad

Új mélyponton van a forint, ami gyengülést hozhat a tőzsdén is a mai kereskedésre. Fél háromkor jön az amerikai GDP adat.

2009. január 30. péntek, 08:53

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A forint ma reggel a régiós devizákkal együtt tovább gyengült, jelenleg új mélyponton van: egy euró 294,2 forint. Ez eladási hullámot hozhat a tőzsdén, amit csak erősít, hogy péntek van, és egy ilyen bizonytalan helyzetben a befektetők inkább zárják long pozícióikat - vélekedett Gratzer Zoltán a Concorde üzletkötője.

A piac nagyon gyenge, ha el is kezd emelkedni az nagyon hamar megtorpan, sokszor még napon belül. Az üzletkötő arra számít, hogy nap elején esés lesz a budapesti tőzsdén, és az árak lent is maradnak a pincében.

Molnár Gergely
Molnár Gergely

Ez is érdekelhet