BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Sötét ló ma az OTP

Enyhe mínusszal kezdődik majd a kereskedés a Budapesti Értéktőzsdén, de a folytatás teljesen kétesélyes. Egy biztos, ma is az OTP áll majd a középpontban,

2008. december 4. csütörtök, 08:41

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az amerikai tőzsdék a BÉT zárásakor mutatott 1,5-2 százalékos mínusz helyett hasonló mértékű pluszban zártak, ami optimizmusra adhtna okot, ám az ázsiai kereskedés korántsem volt meggyőző.

Budapesten leheletnyi mínusszal fogunk kezdeni, de a folytatás sötét ló - mondta Juhász Richárd a Concorde üzletkötője. Az is lehet, hogy elfáradunk és beesünk a végére, de ugyanilyen eséllyel az is elképzelhető, hogy megveszik az esést. Az viszont mára is biztos, hogy az OTP fogja a forgalom háromnegyedét elvinni. Ma így különösen igaz, hogy a külföldi piacok iránymutatása lesz meghatározó.

Az OTP-ben napok óta vannak pletykák, itt esetleg lehet valami a háttérben. Az ukrán leány eladása pozitív lennne, kérdés, hogy milyen áron - mondta Juhász.

Ami eddig nyitva van Európában, a török és az orosz piac leheletnyi pluszban vannak.

Molnár Gergely
Molnár Gergely

Ez is érdekelhet