A BUX 0,07 százalékos nyereséget mutat, értéke 22 393,73 pont, a vezető papírok többsége erősödik, a Mol áll -1,30 százalékon. Az Egis 1,29, az MTelekom 1,15, az OTP 0,72, a Richter pedig 0,42 százalékkal ment feljebb. A pozitív oldalon a Konzum és a Novotrade menetel 7,37, illetve 9,39 százalékkal, a kulcsot az IEB hozza 2,20 százalékos buktával.
