A BUX 0,19 százalékos erősödést mutat, ez gyakorlatilag megegyezik a nyitásban mutatott 0,2 százalékos hozadékkal, miközben 0,6 százalékos többletben is volt délelőtt. A vezető papírok közül a Mol hasonló pályát járt be, stagnálás után 0,4 százalékos erősödésben is volt, most ismét a zéró szint körül jár. Az indexet az MTelekom tartja életben, a telefonpapír 0,5 százalékos indulás után az osztalék esetleges emelésére utaló vezérigazgatói nyilatkozat 1,5 százalékos pluszba vitte a papírt, ez délre 1,61 százalékra hízott. A Richter végig nyerésben van, a görbe 0,2-0,6-0,43 százalékos erősödést mutat. Nem így az OTP, amely 0,3 százalékos nyitási hozadékot követően 0,2 százalékra engedte többletét, majd délre 0,47 százalékos mínuszba fordult. A nap közepén a TVK hozta a kulcsot 4,18 százalékos veszteséggel, a másik oldalon a Graphisoft 11,51 százalékos erősödéssel pedig a prímet - ez minden bizonnyal összefügg az Erste megemelt célárával, illetve vételre ajánlásával is.
