BUX 138439.02 0,59 %
OTP 44380 0,91 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A BUX-ot is terrorizálják Londonból

A budapesti index sem tudja kivonni magát a merényletveszély okozta általános európai buktából.

2006. augusztus 10. csütörtök, 10:41

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az index 1,73 százalékkal szűkebb a tegnapi záróértéknél, a trendnek megfelelően minden vezető papír bucskázik, közülük a Richter tartja magát a legjobban: csak nemrlé fordult esésbe, a vesztesége egyelőre mindössze 0,06 százalék.
Nem úgy a többi blue chip, az MTelekom 3,67, az Egis 2,63, az OTP 1,95, a Mol pedig 1,8 százalékos vesztésben áll. Egyes kisebb papírok ezeken is túltesznek, az Econet 4,76, az Émász pedig 3,95 százalékot bukott. Az IEB viszont menetel, mintha mi sem történt volna, a papír 4,17 százalékos erősödést mutat.
A londoni FTSE eddig közel másfél százalékkal gyengült, a DAX esése már több mint 2 százalék.

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet