A BUX 0,31 százalékos erősödésben van, ez árnyalatnyival több, mint nyitáskor. A vezető papírok közül a Mol a reggeli 1 százalékos nyereséget 0,02 százalékos veszteségre cserélte, az MTelekom viszont nullára jött a reggeli esésből. A Richter 0,46, az OTP 0,80 százalékos erősödésben van.
A legnagyobb buktát egyelőre a Humet mutatja -3,28 százalékkal, a legjobban a Novotrade 10,75, valamint a TVK 2,67 százalékkal fut.
