Hétfőn ünnepnap miatt zárva tartott a tokiói tőzsde. Pénteken a Nikkei 225 index 1,67 százalékos veszteséggel 14 845,24 ponton zárt. A szöuli tőzsde se nyitott ki ma, a hongkongi HSI nem sokkal zárás előtt 0,54 százalékos veszteséget mutatott.
2006. július 17. hétfő, 08:51
