Nyitáskor és az azt követő két percben a kontinens vezető piacai nyerésben voltak, aztán eltérő irányba indultak az indexek. A Footsie rövid nyerés után az első tíz percet a negatív tartományban töltötte, majd ismét pozitívba fordult. A Dax ezzel szemben nem tudott kijönni a vesztes tartományból, és a negatív nulla környékén mozgott. A párizsi mutató viszont stabilan nyerésben van, aminek csak a mértéke csökkent kissé. A kisebb piacok közül Amszterdam, Milánó és Madrid mellett zöld nyilacska látszik, Stockholm pedig a semleges nyitás óta veszteséget mutat.
