BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kiábrándító nyitás a BÉT-en

A tegnapi közel 2 százalékos gyengülés után a mai start után néhány perc alatt ezt meghaladó, 2,4 százalékos veszteséget produkált a BUX. A vezető papírok zuhanórepüléssel kezdtek: a Mol és a Richter egyaránt 3,3 százalékos mínusszal nyitott, az OTP 1,9, a Magyar Telekom pedig 1,9 százalékkal került lejjebb az első percekben.

2005. október 6. csütörtök, 09:11

Csernátony Csaba
Csernátony Csaba

Ez is érdekelhet