A tegnapi közel 2 százalékos gyengülés után a mai start után néhány perc alatt ezt meghaladó, 2,4 százalékos veszteséget produkált a BUX. A vezető papírok zuhanórepüléssel kezdtek: a Mol és a Richter egyaránt 3,3 százalékos mínusszal nyitott, az OTP 1,9, a Magyar Telekom pedig 1,9 százalékkal került lejjebb az első percekben.
2005. október 6. csütörtök, 09:11
