A legrosszabbul a Magyar Telekom állt, jegyzése 3,3 százalékkal került lejjebb, de súlyos süllyedést produkált a többi vezető részvény is. A Mol 3, az OTP 2,5, a Richter pedig 3,8 százalékos veszteséget kénytelen elkönyvelni eddig.
A borzasztó kezdés után tovább rontott a BUX: a mutató fdélelőtt 10 óra körül már 3 százalékos mínuszban volt.
2005. október 6. csütörtök, 10:01

A legrosszabbul a Magyar Telekom állt, jegyzése 3,3 százalékkal került lejjebb, de súlyos süllyedést produkált a többi vezető részvény is. A Mol 3, az OTP 2,5, a Richter pedig 3,8 százalékos veszteséget kénytelen elkönyvelni eddig.