BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Meredek emelkedőn a részvények

Eddig remek teljesítményt nyújt a BUX: a BÉT irányadó mutatója fél 3 előtt 23 368 pont körül járt, ami 2,4 százalékos erősödés tegnaphoz képest.

2005. szeptember 27. kedd, 14:33

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az erőteljes hegymenetből valamennyi blue chip kivette a részét. Az élen a Magyar Telekom áll, kurzusa reggel óta 3,4 százalékkal, 1068 forintra emelkedett. A Mol 1,9 százalékkal, 22 965 forintra, az OTP 2,5 százalékkal, 8585 forintra drágult, a Richter pedig 1,7 százalékkal, 37 410 forintra hízott.

A kisebb forgalmú papírokra sem lehet panasz: a Linamar 6,4, az FHB 4,4, a Danubius pedig több mint 6,2 százalékos erősödést produkált.

Csernátony Csaba
Csernátony Csaba

Ez is érdekelhet