A vezető részvények közül a Mol és az OTP drágult, 0,31, illetve 0,24 százalékkal, míg a Magyar Telekom 0,19 százalékkal gyengült. A tegnapi nap sztárja, a 4,5 százalékos erősödést produkáló Richterre az első percekben nem született kötés.
A jelek szerint folytatja a magához térést a BUX: a tegnap 1,2 százalékkal erősödő mutató pár perccel a mai rajt után 0,2 százalékos pluszban járt.
2005. szeptember 27. kedd, 09:11

A vezető részvények közül a Mol és az OTP drágult, 0,31, illetve 0,24 százalékkal, míg a Magyar Telekom 0,19 százalékkal gyengült. A tegnapi nap sztárja, a 4,5 százalékos erősödést produkáló Richterre az első percekben nem született kötés.