BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Hullámvasút a BÉT-en

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a nyitás utáni csökkenés után felfelé vette az irányt, majd ismét lefelé mozgott.

2005. szeptember 26. hétfő, 10:42

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX index jelenleg - nem sokkal tizenegy óra előtt - 0,36 százalékkal emelkedve 22 644 forinton tartózkodik. A kereskedést a Mol erős volatilitása jellemzi, felfelé mozog az OTP és a Richter.
Az MTelekom 0,88 százalékkal, 1030 forintra, a Richter 1,42 százalékkal 35 700 forintra, az OTP 0,61 százalékkal 8365 forintra emelkedett. A Mol 0,67 százalékkal 22 290 forintra süllyedt. Elemzők szerint a Mol pénteki árfolyamcsökkenése - amit egyébként a NAPI Gazdaság csütörtöki technikai elemzése is megjósolt - hétfőn tovább folytatódhat, amelynek hátterében a külföldi befektetők profitkivétje állhat.

Ember Zoltán
Ember Zoltán

Ez is érdekelhet