Az eurókurzus a délelőtt folyamán 244,00 és 244,20 között ingadozott, majd a a délután folyamán erősödött, vagyis - délután 4 óra előtt nem sokkal - 244,30/40 forintos szinten jegyezték a közös devizát - tájékoztatott a mai nap eseményeiről Kolba Miklós, az ING tradere. A forint annak ellenére gyengült, hogy több régiós deviza - köztük a zloty - erősödni tudott - fogalmazott a szakértő. Kolba Miklós mellett Skáre Balázs, a Hamilton szakérője is úgy fogalmazott, hogy a szerény forgalom miatt nem igazán látszódtak a minimális gyengülés okai. Skáre Balázs hozzáfűzte: a nemzetközi piacokon is a nyugalom volt az úr. Az dollár euróhoz mért árfolyama 1,2430 körül ingadozott délután, ami gyakorlatilag megegyezik a tegnapi szinttel. Ennek megfelelően a dollárt 196,60 forinton jegyezték a bankközin.
