<font size="5">
A Mol-vágta okairól napközben megoszlottak az elemzői vélemények: egyes vélemények szerint öngerjesztő piaci hangulat emelte magasba az olajcég papírjait, más elemzők szerint viszont világgazdasági hatások működtek közre a vágtában.
A csütörtöki napon az MTelekom és az OTP veszített értékéből: előbbi fél százalékot esve 995 forinton, utóbbi 1,15 százalékot csökkenve 7760 forinton fogott padlót.
A Richter 1,87 százalékkal, 32 100 forintra, szektortársa az Egis 1,37 százalékkal 18 550 forintra erősödött, a Borsodchem stagnált.
A tech papírok közül egyedül a Synergon tudott izmosodni, 0,32 százalékkal 620 forintra. A Freesoft volt a nap vesztese: 3,11 százalékos csökkenéssel 2180 forinton terült el. Az Antenna 0,29 százalékkal 5085 forintra gyengült, míg a Graphisoft 0,5 százalékkal 1735 forintra csökkent.
