Tegnap ugyanis a magyar bankközi devizapiac kereskedési rendszerének jelentős része nem működött technikai problémákból kifolyólag, így a befektetők jelentős része nem volt jelen a piacon. Ma minden rendben volt, ennek ellenére forgalom a nullával volt egyenlő. Az euró jegyzése a nyitás utáni szinten maradt, vagyis 245,00/20 körül mozgott. A dollárkurzus a tegnapi 203,60 körüli szintről 1 forinttal lejjeb került, miután az euró a nemzetközi piacokon erősödött a zöldhasúval szemben.
