BUX 138332.72 -0,83 %
OTP 44580 -0,76 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Végtelen unalom a forintpiacon

Ma remekül működött a kereskedelmi rendszer, de minek - utalt a forintpiacon tegnap bekövtekezett hibára és a mai nap eseménytelenségére Kolba Miklós, az ING szakértője.

2005. július 28. csütörtök, 16:03

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Tegnap ugyanis a magyar bankközi devizapiac kereskedési rendszerének jelentős része nem működött technikai problémákból kifolyólag, így a befektetők jelentős része nem volt jelen a piacon. Ma minden rendben volt, ennek ellenére forgalom a nullával volt egyenlő. Az euró jegyzése a nyitás utáni szinten maradt, vagyis 245,00/20 körül mozgott. A dollárkurzus a tegnapi 203,60 körüli szintről 1 forinttal lejjeb került, miután az euró a nemzetközi piacokon erősödött a zöldhasúval szemben.

Csernátony Csaba
Csernátony Csaba

Ez is érdekelhet