BUX 138496.80 -0,72 %
OTP 44360 -1,25 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A BUX jól érzi magát 20 ezer felett

A Budapesti Értéktőzsde irányadó mutatója a nyitás után átlépte a húszezer pontot, s a délelőtt folyamán nem is került vissza az ominózus szint alá. Dél után valamivel 0,8 százalékos pluszban volt az index, ami 20 086 pontos értéket jelentett.

2005. július 20. szerda, 12:05

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Jól teljesítenek a vezető papírok, bár a Richter 0,4 százalékos dárgulása elmarad a többiek - OTP, Mol és Magyar Telekom - több mint 1 százalékos erősödésétől.
A kisebb forgalmú papírok a 20 400 forinton stagnáló és a nyitás óta 1 százalékkal, 4900 forintra dárguló Antenna kivételével lejtőre kerültek. A BorsodChem 0,7 százalékot veszített értékéből, a Synergon 0,8 százalékkal került lejjebb, az FHB-kurzus pedig 0,2 százalékkal süllyedt.

Csernátony Csaba
Csernátony Csaba

Ez is érdekelhet