Geszti Pál, az ING szakértője elmondta: vélhetően egy külföldi alap tranzakciói nyomán némileg gyengültek a régiós devizák. A lengyel deviza 4,04-ig, a magyar fizetőeszköz pedig pedig 247 fölé került az euróval szemben. Ez valamivel gyengébb, mint a nyitás után feljegyzett 246,85-ös szint. Geszti hozzátette: a korábbi napoknál nagyobb, de még mindig igen alacsony forgalom volt a piacon. A zárás előtt nem sokkal az euró forintkurzusa 247 forint körül ingadozott, a dollárt pedig 207,30 forinton jegyezték.
