Az eurókurzus szinte érintetlen maradt. A nyitás utáni 247 forintos árfolyam napközben a zlotynak köszönhetően 247,30-ig erősödött, majd a kereskedés végefelé ismét 246,80/90 forint körüli szintre esett vissza a közös deviza.
A dollár drágább lett, miután a zöldhasú tovább erősödötött az euróval szemben. A két deviza keresztárfalyama 1,19 körül jár, tehát a dollárt 207,30-50 forintos szinten jegyezték a budapesti zárás előtt, míg reggel valamivel 207 forint alatt járt a kurzus.
