Geszti Pál, az ING kereskedője szerint vagy egy megbízás nem engedi a régióval menni a forintot, de a gyér piaci forgalom is szerepet játszhat ebben. Hozzátette: a későbbiekben várhatóan megindul a forint, becslése szerint 248,70 forint körül lehet az eurókurzus alja. A dollárt 204,10/30 forint körül jegyezték nem sokkal a nyitás után, ami gyengébb, mint tegnap délután regisztrált 202,90-es szint.
