BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Forint nélkül erősödik a régió

A régióban jelentős erősödést indult meg a ma reggeli nyitás után - a zloty az euróval szemben 4,04-es szintre erősödött -, amit azonban a forint nem tudott követni, a közös deviza jegyzése 249,40/70 körül mozgott a bankközin.

2005. június 9. csütörtök, 10:05

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Geszti Pál, az ING kereskedője szerint vagy egy megbízás nem engedi a régióval menni a forintot, de a gyér piaci forgalom is szerepet játszhat ebben. Hozzátette: a későbbiekben várhatóan megindul a forint, becslése szerint 248,70 forint körül lehet az eurókurzus alja. A dollárt 204,10/30 forint körül jegyezték nem sokkal a nyitás után, ami gyengébb, mint tegnap délután regisztrált 202,90-es szint.

Csernátony Csaba
Csernátony Csaba

Ez is érdekelhet