A nyitás utáni 255 forintig szaladt az euró jegyzése, délután viszont 253,70- szintre is volt példa - mondta Kolba Miklós, az ING tradere hozzátéve, a régiós devizák is erősödtek, azaz vélhetően a zloty miatt tudott drágulni a forint. A dollár árfolyama nem változott számottevően, 205,30 forint körül mozgott a nap során.
