A közgyűlés által elfogadott osztalék mértéke az elsőbbségi részvények esetén a névérték 12 százaléka, azaz részvényenként 120 forint. A törzsrészvények esetében a június 8-án részvénnyel bírók között mintegy 9,3 milliárd forintot osztanak szét, amely részvényenként 500 forintot, azaz a névérték 50 százalékát jelenti.
