BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Felfelé indult New York

Csakúgy mint tegnap, ma is emelkedéssel nyitottak a New York-i tőzsdeindexek: az S&P-500 és a Nasdaq 0,2, a Dow Jones Ipari Átlag 0,3 százalékkal nőtt a nyitást követő percek során. A hétfői kereskedés azonban a negatív oldalon fejeződött be a csökkenő olajárak és a rendületlenül gyengülő dollárárfolyam miatt.

2004. december 28. kedd, 15:43

Kummer Krisztián
Kummer Krisztián

Ez is érdekelhet