BUX 139853.30 0,16 %
OTP 45890 -0,17 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tovább dagad a forintlufi

Bár a forint árfolyama másfél éves csúcsokat adott át a múltnak az euróval szemben hétfőn, a bankközi devizapiacon, a forgalom annyira alacsony volt, hogy az eredmény "nem releváns".

2004. november 15. hétfő, 16:33

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tovább mérséklődött az euró árfolyama a bankközi devizapiac forint szekciójában hétfőn, a napközben meglátogatott 243,10 forintos szint húsz havi csúcsot jelent. A forgalom azonban az elmúlt hetekhez hasonlóan minimális, így komoly trend nem mutatkozik az eurókurzus mérséklődése mögött - tájékoztatta a Napi Online-t Kolba Miklós, az ING Bank tradere. Délutánra a jegyzés 243,90/244,10 forintra módosult, ám ez a szint még mindig fél forinttal gyengébb a múlt hét végi szintnél. A dollár kurzusa 188 forint alatt is járt napközben, délutánra 188,00/15 forinton adták-vették a zöldhasút. Legközelebb izgalmakra a Monetáris Tanács jövő hétfői ülése miatt számíthatnak az érdeklődők.

Kummer Krisztián
Kummer Krisztián

Ez is érdekelhet