A BÁT igazgatóságába Horváth Zsoltot a BÉT vezérigazgatóját és Szabó Tamást a HVB jogi képviselőjét választották be a részvényesek, a felügyelő bizottságba pedig Mohai Györgyöt a BÉT vezérigzagató-helyettesét, illetve Búzás Tamást a HVB jogi osztályának helyettes vezetőjét választották be. Török Sándor a BÁT elnöke a NAPI Online kérdésére elmondta, az integráció folyamata a határozat visszavonása ellenére sem áll le. Ezt mutatja az is, hogy a BÁT vezető testületeibe a BÉT menedzserei kerültek.
A KELER részvények 5 százalékos csomagjának eladása minden bizonnyal része annak a korábban az MNB-vel kötött megállapodásnak, amelyről a jegybank korábban azt nyilatkozta, hogy a HVB-vel való megegyezéssel kerülhet többségbe a KELER-ben. A megállapodásnak állítólag része az is, hogy a KELER alapszabályban 60 százalékra emelkedik egyes döntésekhez szükséges szavazati arány.
